Zozo Cares

Sosyal Medya Yönetimi

Zozo Cares

Ailemizin yeni üyesi Zozo Cares, inovatif ve fark yaratan bir girişim. Evler ve evcil hayvanlar için doğal içerikli, temiz ürünler sunuyor. Mutlu ve heyecanlıyız. Merhaba Zozo Cares!

Organik içerikli ev temizliği ve evcil hayvan bakım markası olan Zozo Cares’in sosyal medya yönetimi ve yaratıcı içerik tasarımları ekibimize emanet. Bizim de üzerinden çalışırken hem farklı bir alanı öğrendiğimiz hem de keyif aldığımız işler ortaya çıkıyor.

Zozo Cares için hazırladığımız yaratıcı içerikler sosyal medya hesaplarında yerlerini almaya başladı. İncelemek ve markayı da yakından tanımak için takibe almanı öneririz.

Ailemizin yeni üyesi markalardan Zozo’nun sloganı. Bizce tam de markanın kendisini anlatıyor. Hijyen, temizlik ve bakımı bir araya getiren harika bir girişim. Üstelik canlılara ve doğamıza duyarlı şekilde geliştirilmiş.

Zozo Cares’in en önemli özellikleri bir arada: Hayvan dostu, ekolojik, vegan. Marka için hazırladığımız görsel tasarımlarda ve yaratıcı içeriklerde sık sık vurguluyoruz.

Zozo Cares için hazırladığımız bir başka görsel içerik. Her birinin ilhamı evcil dostlarımızdan ve onlarla bir arada mutlu yaşama fikrinden geliyor.

keşfedin