Splendid Palas

Photoshoot

Splendid Palas

Büyükada’nın sevilen oteli Splendid Palas’ın yepyeni fotoğraf çekimlerini No5 İstanbul gerçekleştirdi. Ada ruhunu ve ışığını her karede göreceksiniz.

Splendid Palas Butik’in kendi gibi renkli köşelerinden bir kare. Yerel tasarımcılara verdiği destekle bu otelin kalbimizdeki yer ayrı.

Büyükada Splendid Palas Butik’in içimizi açan köşelerinden çektiğimiz fotoğraflara devam ediyoruz. Ekipçe mutlaka ziyaret etmenizi önereceğimiz harika bir ada noktası.

Splendid Palace’tan fotoğraflara devam ediyoruz. Otelin Türk tasarımcılara yer verdiği Splendid Palas Butik’ten renkli kareler bizi tasarım dünyasına çekiyor adeta. Hem oteli hem de bu butiği ziyaret ederek ada turunuzu farklı kılabilirsiniz.

Splendid Palas Butik’in her bir markası bizim de çok sevdiğimiz tasarımcılara ait. Yerli tasarımcılara destek verdiğinizi bilerek buradan alışveriş yapmak ayrı keyif.

No5 İstanbul ailesinin çok sevdiğimiz üyesi Splendid Palace, Büyükada’nın en güzel noktalarından birinde. Her köşesi çok incelikli olan otelin Türk tasarımcılara yer verdiği Splendid Palas Butik kısmı da gezinize renk katıyor. Biz de bu köşeleri fotoğraflarken çok keyif aldık.

keşfedin