Caffe Francesca

Branding & Packaging Design

Caffe Francesca

Şehrin yepyeni nitelikli kahve markası ve demleme noktası Caffe Francesca’nın branding ve ambalaj çalışmaları No5 İstanbul ekibine ait. Kahve sever bir ekip olarak bu çalışmaların her anı çok keyifliydi.

Levent Loft Residence girişinde konumlanan Caffe Francesca nitelikli kahve çekirdeklerini ve artizan lezzetleri şehrin kalbine getiren harika bir nokta. Markanın doğuşuna şahit olduğumuzdan ekibimiz için de özel bir yerde bulunuyor. Branding çalışmalarını yaparken ilham kaynağımız tabii ki enfes kahve kokularıydı.

Caffe Francesca’nın branding ve ambalaj çalışmalarına yakından bir bakış. İtalya’nın sıcak renkleri ve nitelikli kahve tekniklerinden ilhamla ortaya çarpıcı çalışmalar çıktı.

Caffe Francesca’nın sıcak ve çarpıcı renkleriyle devam edelim. Branding ve ambalaj çalışmalarını yürüttüğümüz nitelikli kahve markası aynı zamanda bir cafe noktası. Keşfetmenizi tavisye ederiz.

Caffe Francesca…Tanışmadıysanız şimdi tam zamanı!

Levent Loft Residence girişinde kapılarını açan Caffe Francesca, enfes tatları ve nitelikli kahveleriyle şimdiden müdavimlerini yarattı. Branding ve ambalat çalışmalarını yaptığımız marka bizim de ekip olarak çoktan favorimiz oldu. Bizi sürekli bu şahane renkler etrafında çalışırken görebilirsiniz.

keşfedin