The North Shield

Photoshoot

The North Shield

No5 İstanbul ailesinin en yeni çalışmalarından birine merhaba deyin. The North Shield Bahçeşehir şubesi için yaptığımız fotoğraf çekimi ve video prodüksiyonu bahara girerken çok keyif aldığımız bir iş oldu.

Bazı videoları hazırlarken çok eğleniyoruz! The North Shield menü çekimlerinin her anı işte böyleydi.

Şehir hayatının simge mekanlarından The North Shield, Bahçeşehir şubesinde yeni bir döneme giriyor. Biz bu sürece ortak olarak menü fotoğraf çekimlerini ve video prodüksiyonlarını gerçekleştirdik. Yenilenen kurumsal kimlik çalışmaları da ilerleyen günlerin sürprizi olacak.

The North Shield çalışmalarımıza devam ediyoruz. Menü fotoğraf çekimlerimizden enfes bir kareyle sizi baş başa bırakalım.

Yenilenen yüzüyle The North Shield Bahçeşehir şubesi semtin bölgeye yeni bir soluk getiriyor. Biz de bu heyecanın fotoğraflanmasına ortak olduk. No5 İstanbul ekibi olarak markanın ruhunu yansıtan bir fotoğraf çekimine imza attık.

Yazın gelişini belli eden bir kareyle güne merhaba diyelim! The North Shield Bahçeşehir şubesinde yakın zamanda çok verimli bir fotoğraf çekimi ve video prodüksiyon dönemi geçirdik. Yakında yenilenen kurumsal kimlik çalışmalarını da paylaşacağız. Takipte kalın.

keşfedin