Delita City Hotel

Social Media Management & Creative Content

Delita City Hotel

Çok sevdiğimiz markalarımızdan biri var paylaşımlarımızda. Bir şehir oteli olan ve minimalist ruhuyla farklı bir konaklama deneyimi sunan Delita City Hotel’in sosyal medya yönetimi ve yaratıcı içerik tasarımı No5 İstanbul ekibine emanet.

Konaklama sektöründeki üçüncü markamız olan Delita’yla beraber bu alandaki deneyimimiz güçleniyor ve her bir içerik bizi heyecanlandırıyor.

Delita City Hotel’in çizgisi lifestyle öğelerin öne çıktığı bir boyutta ilerliyor. Bu yaklaşım, marka için hazırladığımız içeriklere de yansıyor. Şehirden öneriler, sergi haberleri, yürüyüş rotaları gibi editoryal içeriklere de yer vererek klasik bir otel iletişiminden farklı bir alana çekiyoruz.

Delita City Hotel için hazırladığımız tasarımlardan biri. Şehrin çok hareketli ve merkezi bir konumunda bulunan otelin misafirleri için sık sık şehre dair önerileri oluyor. Görsele aktardığımız bu öneriler sosyal medya takipçileri için de lifestyle bir rehber niteliğinde.

Bir şehir oteli olan Delita City Hotel için hazırladığımız çalışmalara devam ediyoruz. “New generation of hospitality” mottosuyla yola çıkan otel konforlu konaklama deneyimini şehrin dokusunu keşfetmek üzerine kurguluyor. Zaman zaman İstanbul’a dair haberlerin, etkinliklerin, tarihi detayların da sunulduğu sosyal medya yönetimi ve tasarımı No5 İstanbul ekibine ait.

Lifestyle içeriklere önem veren otelin tüm bu fikirlerini otel ekibiyle beraber hazırlıyoruz. Bu sayede biz de yeni keşifler yapıyoruz ve buna bayılıyoruz.

Klasik otelcilik anlayışından farklı bir yaklaşımla misafirlerini ağırlayan Delita City Hotel, dijital iletişiminde de bu farkını ortaya koyuyor. Şehri seven bir ekip olarak bu iletişimi hazırlamak bizim için bir başka keyifli.

keşfedin