Herby

Photoshoot

Herby

Bu hafta çok sevdiğimiz fonksiyonel bitki çayı Herby Tea bizimle. Yakın zamanda yeni içecek serileri Wellness Shot’ların lansman çekimlerini gerçekleştirdik. Çok enerjik, çok renkli kareler ortaya çıktı ve bu yepyeni ürünün ruhunu bizce çok iyi yansıttı.

Herby Tea fotoğraf çekimlerinden Fit Shot. İçeriğindeki tüm faydalı bitkiler en canlı halleriyle bize bu karede eşlik etti. Ürün fotoğrafçılığının en sevdiğimiz yönlerinden biri de bu doğallık.

Günlük ihtiyaca yönelik fonksiyonel bitki çayları hazırlayan Herby Tea, yeni shot serisiyle yine farklılığını ortaya koydu. Biz de bu yeni serinin lansmanı için fotoğraf çekimlerini yaparak bu yeni hikayeye ortak olduk.

Yepyeni Herby serisi Wellness Shot fotoğraf çekimleriyle devam ediyoruz. Renkleri öyle çarpıcı ki hemen deneme isteği uyandırıyor. Ne dersiniz?

Ürün fotoğraflarının çekiminde gün ışığı ve doğal ortamlar bizim en büyük yardımcımız. Karede yansıtılan anın doğallığını korurken ürünü de rahatlıkla ön plana çıkarabiliyoruz.

Herby Tea fotoğraf çekimlerimiz hep çok renkli ve ilgi çekici. Yepyeni fonksiyonel içecek serilerinin çekimi her zamanki gibi çok keyifliydi bizim için. Ekip olarak bizim de favorilerimiz arasına giren bu seriyi biz de öneriyoruz.

keşfedin