Misk

Fotoğraf Çekimi

Misk

Reşitpaşa’nın dingin sokaklarından birinde, çiçeklerle dolu bir nefes alanı sunan Misk Floral Cafe’nin yeni menü çekimlerini gerçekleştirdik. Çiçek ve cafe konseptiyle semte farklı bir soluk getiren Misk’te yakaladığımız enfes kareleri buradan inceleyebilirsiniz.

1: Hem görüntüsü hem de damağımızda bıraktığı tatla favorilerimizden biri olan Somon Füme Bagel, Misk’in yetenekli mutfak ekibinin ortaya çıkardığı nefis lezzetlerden sadece bir tanesi. Bizce yolunuzu Reşitpaşa’ya düşürmek için güzel bir sebep.

2: No5 İstanbul ekibi olarak yemekleri estetik ve etkili bir biçimde fotoğraflamak için her zaman doğru ışık, doğru açı ve iyi bir styling çalışmasına önem veriyoruz. Böyle özenli ve renkli tabaklar, ekibimizin titiz çalışması ile bir araya gelince ortaya doğal kareler çıkıyor.

1. Nutella Kaymak Croissant… Çikolata, kaymak ve meyvelerin nefis birleşimi… Biz Reşitpaşa’ya doğru yola çıktık bile!

2. Çiçek ve bitkilerle sarılı Misk’in, içeri adım attığınız anda huzur kokan bir atmosferi var. Bu sakin dünyanın sağlıklı ve doyurucu yeni lezzetlerini en kısa zamanda denemenizi tavsiye ediyoruz.

3. O şurup dökülürken biz de vizörün arkasında kendimize hakim olmaya çalışıyorduk. Sanıyoruz ki pancake bizim hassas noktamız.

keşfedin