İbrahim Güler Design Studio

Logo Design & Branding

İbrahim Güler Design Studio

Lüks kategorisinde dünyaca ünlü dekorasyon markaları, imza tasarımlar ve çok daha fazlasını tek bir çatı altında birleştiren İbrahim Güler Design Studio’un, logo ve kurumsal kimlik çalışmaları No5 İstanbul ekibine emanet! Marka için yaptığımız tüm yaratıcı çalışmaları ilerleyen postlarda görebilirsiniz.

İbrahim Güler Design Studio’nun ambalaj tasarımları da No5 İstanbul imzasını taşıyor. Bu çok özel showroom’u ziyaret sonrası bizden de bir detay taşıyacak olmanız bizi şimdiden heyecanlandırıyor.

İbrahim Güler Design Studio’nun showroomu içinde yer alan patisserie bölümünde, birbirinden lezzetli çikolatalar, trüffler ve makaronlar sizi bekliyor. Tabii ki bu çikolata kutularının tasarımı No5 İstanbul imzalı.

İbrahim Güler Design Studio için hazırladığımız mum ve koku koleksiyonu tasarımları sizlerle! Yaşam alanlarınıza şıklık ve sıcaklık katan mumlar aynı zamandan birer tasarım ürünü olabilir. Bunu hissettirmek için çalıştığımız desenler markanın da şık duruşunu yansıtıyor.

İbrahim Güler Design Studio’nun kurumsal kimliğini tasarlarken, marka için birbirinden çarpıcı desen çalışmaları hazırladık. Bu birbirinden göz alıcı desenleri ambalaj tasarımlarının hepsinde görebilirsiniz.

Bir markanın logosu, o markanın imzası niteliğinde. İbrahim Güler Design Studio’nun ışıltılı dünyasını, gold detaylarla logoya da yansıttık. Yine marka için özel tasarladığımız monogram tasarımlarımızda büyük yer tutuyor.

keşfedin