DoubleTree by Hilton İstanbul-Moda

Dijital ve Yaratıcı Ajans

DoubleTree by Hilton İstanbul-Moda

No5 İstanbul ekibi olarak mutlu olduğumuz bir haberimiz var. Ailemize bir süre önce katılan DoubleTree by Hilton İstanbul-Moda’nın dijital ve yaratıcı ajansı olduk. Artık dijital anlamdaki tüm ihtiyaçları ve yaratıcı içerikleri bize emanet. Otelcilik dünyasındaki deneyimimiz her geçen gün arttığı için heyecanlıyız.

Konaklama sektöründeki tecrübemiz tüm dinamiklerini gözlemlemek ve ihtiyaca yönelik hızlı çözümler sunmak adına bize yol gösterici oluyor. Otellerin outlet diye adlandırdıkları farklı restoran, bar, spa gibi hizmetlerinin dijital dünyalarını da kurguluyoruz.

Otelcilik dünyasından işlerimizle devam ediyoruz. Görselde yine otel bünyesinde hizmet veren The Doubles Restaurant’ın basılı malzeme çalışmalarından bir detay var. Bir otelin dijital ve yaratıcı ajansı olduğumuz noktada aklımıza gelebilecek her türlü dijital ve tasarım odaklı işler ekibimizin sorumluluğunda oluyor.

Fotoğraf ve video çekimleri de bir otelin dijital ajansı olmanın parçaları arasında yer alıyor. Bu bazen menü çekimleriyken bazen de otel odaları ve iç mekan çekimleri olabiliyor.

DoubleTree by Hilton İstanbul-Moda’nın dijital ajansı olduğumuzdan bu yana otelin tüm basılı malzemelerinin tasarımı da ekibimize ait. Bu sektörde edindiğimiz tecrübeyi somut olarak görmek bizi de çok mutlu ediyor.

keşfedin