Deco Center

Fotoğraf Çekimi

Deco Center

Sonbahar sezonunun gelmesiyle birlikte sevdiğimiz renkler ve dekoratif detaylar da geri döndü. Mevsimin bu tatlı enerjisini Deco Center fotoğraf çekimlerinde ve video prodüksiyonlarında yansıttık.

Deco Center, tecrübesi uzun yıllara yayılan dekorasyon ve ev tekstili markası. Edindikleri tecrübeye ek olarak yüksek kalitedeki ürün çizgileriyle de farklarını belli eden bir isim. Biz de No5 İstanbul ekibi olarak markanın her sezon yeni koleksiyonlarının fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz.

Deco Center fotoğraf çekimlerinden ilham dolu karelerle devam ediyoruz. Yavaş yavaş yaklaşan kışa dair detayları bu çekimde görmek ve fotoğraflamak bizim de içimizi ısıttı. Heyecanla bekliyoruz.

Çok sevdiğimiz Deco Center imzalı büyüleyici bir sofra tasarımı. Bu şık ve özenli detaylar, ruhu olan tasarımlar onların deneyimli ekiplerinden çıkıyor. Biz de dekorasyon, mekan, tekstil gibi farklı karakterlerdeki çekim tecrübelerimizi aktarıyoruz. Ortaya çıkan sonuçlar hepimizi mutlu ediyor.

Nasıl da büyüleyici bir kare değil mi? Böyle fotoğraf çekimlerine bayılıyoruz. İçindeki sıcaklığı, gerçekçiliği ve tasarım ruhunu karşı tarafa aktarabilen fotoğrafların güçlü olduğuna ve markayı da güçlendirdiğine inanıyoruz.

keşfedin