Atelier Fiori 52

Fotoğraf Çekimi

Atelier Fiori 52

Fotoğraf çekimlerini yaptığımız rafine zevklerle tasarlanan Atelier Fiori 52, yenilenen konsepti ve menüsüyle Balıkesir’de kendinizi özel hissedeceğiniz mekanlardan biri. No5 ekibi olarak ambalaj tasarımlarını da yaptığımız Fiori’nin her detayı özenli dokunuşlarla yaratılmış.

1: Şık detayların hakim olduğu Fiori’de sunumlar da en az lezzetler kadar özenli. Deneyimli pasta şeflerinin hazırladığı nefis Patisserie lezzetleri ve özel seçki çaylar, bu özenli sunumlarla ayrıcalıklı hissettiriyor.

2: Fotoğraf çekimi yaparken bir çatal almamak için en zor durduğumuz anlardan birisi. Bu şahane kruvasan, görüntüsü ve tadıyla Fiori’nin yıldız lezzetlerinden.

1. Fiori’ye özel bir lezzet olan Limonlu Parmesanlı Fettucine’nin masaya geldiği an gönlümüzü fethettiğini söylemeden geçmeyelim. Her çatalında limon ferahlığının hissettirdiği o naif tat, makarnayı bambaşka bir boyuta taşımış.

2. Fiori’de gün ışığının iyi hissettirdiği sevdiğimiz saatler… Fiori’yi yansıtan sofistike detaylar iyi lezzetlerle birleştiğinde unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

3. Kahve barı Fiori’nin en yeni köşelerinden biri. İsterseniz take away da alabileceğiniz nefis kahvelerin ambalajları da yine No5’in işi.

keşfedin