Atelier Fiori 52

Fotoğraf Çekimi

Atelier Fiori 52

Fiori, bir cafe ve restoran olmasının dışında aynı zamanda bir konsept dükkan. Seçkin markaların dekorasyon ürünlerinin bulunduğu bir mağaza köşesi ve taptaze çiçeklerin olduğu çiçek tasarım bölümü de var. Patisserie bölümünde de her gün artizan tatlar misafirlere sunuluyor. Yani şehrin en özel mekanlarından biri diyebiliriz.

Fiori’deki fotoğraf çekimleri bizim için ayrı mutluluk verici çünkü markanın ambalaj çalışması da No5 İstanbul ekibine ait. Mekan ve menüyü fotoğraflarken çok sevdiğimiz bu çalışmanın detaylarını da fotoğrafladık.

Bugün yine Fiori’den içimizi açan kareler var karşımızda. Bakıkesir’in bu konsept dükkanında her köşeyi size aktarmaya bayılıyoruz. Enfes patisserie menülerinin çekimi de tahmin edersiniz ki en keyifli kısımlar arasında yer alıyor.

Yemek fotoğrafçılığında malzemeyi ve tabağı en doğal haliyle fotoğraflamayı tercih ediyoruz. Misafirler mekanlara gelip de menüden seçimlerini yaptığında dijital ortamda gördüğünden farklı bir ürünle karşılaşmamalı. Bunun için gün ışığında, net ve temiz bir kare çekimi önem taşıyor.

Fiori’nin taze çiçek bölümünden bir kare. Taptaze çiçeklerin verdiği enerji bir başka. Bugün size de ilham olsunlar!

 

keşfedin