Atelier Fiori 52

Sosyal Medya Yönetimi

Atelier Fiori 52

Fotoğraf çekimlerini de yaptığımız, özgün tatları ve şık ambiyansıyla Balıkesir’in konsept mekanlarından Atelier Fiori 52’nin sosyal medya yönetimi de ekibimize emanet. Farklı konseptlerde hizmet veren markanın, görsel ve metinsel içerik üretiminin tamamı No5 İstanbul ekibinin elinden çıkıyor.

1: Restoran, patisserie, tea house, coffee shop, home decor ve floral konseptlerinde hizmet veren Atelier Fiori 52’nin sosyal medya hesabını yürütürken tüm kategorileri ayrıştırarak, markanın hizmet alanlarını dijital medyada kullanıcılara en iyi şekilde aktarıyoruz.

2: Atelier Fiori 52’nin zarif detayları ve özenli sunumlarına yakından bir bakış.

1. No5 İstanbul olarak markaların sosyal medya hesabını yönetirken, markanın felsefesine ve hizmetine uygun, doğru perspektifte stratejiler geliştiriyor ve planlar yapıyoruz. Markaların dijital medyadaki varlığını görsel çeşitlilik ve özgün metin içeriğiyle besliyoruz.

2. Fiori’de günü anlamlı kılan detaylar… Her köşesinde ince ayrıntılar barındıran Fiori dünyasını markanın kendi Instagram hesabından inceleyebilirsiniz.

3.Yerel ve leziz tatların modern dokunuşlarla birleştiği zevkli ve özenli bir kahvaltı sofrası… Fiori’de geçirdiğiniz her an keyifli ve özel.

keşfedin